Rychlý kontakt:
info@prosign.cz

Služby

Grafické studio - Základem reklamní agentury je grafické studio, které zpracovává grafické návrhy na profesionální úrovni a zajišťuje realizaci téměř jakékoliv formy prezentace. Vytvoříme veškeré tiskoviny, od vizitky, přes knihy až k velkoformátovým tiskům. Nabízíme reklamní fullservis, komplexní prezentaci firmy, od tvorby loga, jednotného vizuálního stylu, až k inzercím. Nabízíme také produkci interaktivních médií, webových stránek apod.

Velkoplošný tisk - Tisk na různých digitálních tiskových strojích na flexibilní materiály. Potiskujeme většinu běžně používaných materiálů: PVC bannery, síťoviny, PVC fólii, PVC desky, PP desky Samolepicí fólie – podle použití krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé (lesklé i matné), pro delší životnost a stálost barev používáme různé typy laminací. Papíry – pro použití na billboardy, citylighty, postery, kvalitní fototisky do interiérů apod. Tiskneme také na řadu speciálních materiálů jako jsou backlitové polyestery, POS bannery pro roll-up stojany, polyesterové textilie nebo plátno. Kompletní finalizační technologie, které jsou navázány na tiskové technologie zajišťují dokonalé výsledky jednotlivých zakázek.

Přímý digitální tisk na deskové materiály - Technologie přímého digitálního tisku UV inkousty začíná být stále častěji používána při výrobě reklamy. Možnost přímého tisku na deskové materiály za prvé výrazně zjednodušuje výrobní proces a za druhé rozšiřuje oblast využití tisku při výrobě jednotlivých reklamních prvků. Tiskneme na : pěněné PVC, bublinkový polypropylen, akrylát (plexi), tvrdé PVC atd. plastové fólie (do tl. 1mm) – PVC fólie (Pentaprint) nebo polypropylenové fólie různých výrobců. Dokážeme potisknout široký sortiment papírových materiálů a sendvičů – KAPA, Foamx-X, kašírované lepenky, vlnité lepenky atd. K základním výhodám UV tisku patří také možnost tisku na netypické materiály – dřevo, sklo, kámen, keramické obklady apod.

POP / POS - Vyrábíme prvky na podporu prodeje od jednoduchých prvků typu hangerů, stoperů, vsuvek a TOP karet až po různé displeje. Pro výrobu těchto prvků využíváme především přímého UV tisku na zvolený materiál s následným tvarových zpracováním oscilačním řezáním nebo frézováním apod. Jsme schopni navrhnout požadovaný prvek zadaný základními parametry a připravit kompletní řešení. Samozřejmostí je výběr z celé řady materiálů vhodných pro výrobu požadovaného prvku v závislosti na umístění, době expozice, zatížení prodejního místa apod.

Grafika na dopravních prostředcích - Polepy vozidel patří do základního portfolia našich výrobních činností. Nabízíme kompletní grafickou přípravu dle zásad pro "správný" polep vozidla. K nejnáročnějším aplikacím na automobilech patří tzv. "celopolepy". Přesné sladění všech částí výrobního procesu od zaměření, dokonalé přípravy grafiky a jednotlivých tiskových panelů, přes použité materiály až po pečlivé a přesné lepení vede k velmi efektním výsledkům. Tyto postupy a používané materiály volíme dle našich zkušeností tak, aby bylo dosženo nejlepšího možného výsledku.

3D řezání - Výroba 3D nápisů a logotypů a grafických prvků z pěnového polystyrenu nebo styroduru, PVC, Dibondu apod. Finalizace vyřezaných prvků spočívá v povrchových úpravách formou nátěrů nebo nástřiků, ve výjimečných případech i polepů samolepící fólií.

Malonákladový tisk - Jedinečnou kvalitu i variabilitu tisku v menších nákladech realizujeme na malonákladové tiskárně Toshiba. Nabízíme tisk do formátu A3+ v plnobarevném provedení s následným zpracováním – ořez, bigování, skládání apod. Určeno především pro tisk pozvánek, PF, vizitek, letáků atd.

Montáže - Realizujeme kompletní montáže a instalace vyrobených reklamních prvků a produktů. Disponujeme kompletním a kvalitním vybavením pro montážní a instalační práce, ale hlavně kvalitními a spolehlivými pracovníky s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výroby a instalace reklamních prvků. Jsme schopni pracovat současně na více akcích a jsme zvyklí přizpůsobovat se časovému režimu zadavatele. Zajišťujeme veškerou logistiku týkající se montáží a jsme schopni operativně reagovat na požadované změny v průběhu realizace.

Reklamní dílna - Samozřejmostí v nabídce naší agentury jsou dokončovací a aplikační práce v naší dílně i u zákazníka. Vyrábíme zde cedule z tištěné i řezané grafiky, samolepky, poutače atp. Důležitou součástí jsou polepy dopravních prostředků, ať se jedná o jednoduché řezané písmo, až po celopolepy speciální potištěnou folií. Součástí je také řezací plotr s optickým pozičním systémem, pro řezanou grafiku z barevných folií. V neposlední řadě zajišťujeme i šablonovou malbu na fasády.

Reklamní předměty - Neodmyslitelnou součástí propagace jsou dárkové předměty. Naše zkušenosti a široký výběr z katalogů, vzorků, tvarů a materiálů jsou vám k dispozici. Na vybrané předměty zpracujeme cenovou nabídku, grafickou vizualizaci a vše dodáme v domluveném termínu.

Kovovýroba - Za dobu naší činnosti jsme realizovali mnoho projektů a získali velké zkušenosti. Díky tomu nabízíme profesionálně odvedenou práci, s vysokou kvalitou provedení a dlouholetou zárukou. Kvalita našich výrobků je pravidelně ověřována a kontrolována. Jsme držiteli cerfitikátů Jakosti kvality ISO 9001. Kvalita svářečských prací je zaručena vyškoleným personálem. Provádíme především tyto ocelové konstrukce: • nosné ocelové konstrukce • přístřešky, zastřešení objektů • lávky • ocelové konstrukce pro reklamní prvky • schodiště • ploty • stožáry • vrata • mříže Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku.